اخبار جدید پرسپولیس 

پرسپولیسیهای سحر خیز

 

پرسپوليسي ها كه ديگر به سحرخيزي و تمرين در ساعات اوليه صبح عادت كرده اند ديروز هم طبق برنامه اي كه از قبل براي آنها در نظر گرفته شده بود، در ساحل زيباي خليج فارس حاضر شدند تا يك تمرين پرنشاط و پرشور ديگري را پشت سر بگذارند. در اين تمرين كه با حضور كليه بازيكنان برگزار شد پرسپوليسي ها حدود يك ساعت به دويدن و انجام حركات استقامتي پرداختند. گزارش كامل تمرين صبح پرسپوليسي ها در زير آمده است:
سحرخيزي هاي هميشگي
پس از اينكه پرسپوليسي ها ساعت ۳۰/۵ دقيقه صبح از خواب بيدار شدند، آماده حضور در كنار دريا شدند. زمان استارت تمرين عقربه ها ، ساعت ۶ صبح را نشان مي داد.
پرسپوليسي هاي سرحال
طبق برنامه قبلي، بازيكنان در سه مرحله ۱۰ دقيقه اي به دويدن كنار ساحل مشغول شدند. با توجه به گذشت زمان و عادت سرخپوشان به اين تمرين پرسپوليسي ها روز به روز در اين تمرين آماده تر از قبل عمل مي كنند.

حركات كششي
در فاصله ۱۰ دقيقه كه بين دويدن ايجاد مي شد انجام حركات كششي در دستور كار سرخپوشان قرار داشت و حاضران زير نظر كادرفني به انجام برنامه هاي كششي مشغول شدند. كادر فني همراه بازيكناندر زمان دويدن كنار ساحل، به جز بازيكنان مربيان و اعضاي كادر فني نيز پا به پاي بازيكنان مشغول دويدن شدند تا آنها نيز مثل بازيكنان در اين تمرين حضور فعالي داشته باشند.
بازگشت به هتل
يك ساعت پس از شروع اين تمرين فرا رسيدن پايان تمرين از سوي كادرفني اعلام شد تا به طور دسته جمعي به سمت هتل بازگردند و پس از يكي دو ساعت استراحت دور دوم تمرينات را از سربگيرند.
تاخير نوري و بادامكي
در شرايطي كه همه پرسپوليسي ها در اتوبوس آماده حركت به سمت زمين تمرين بودند پژمان نوري و حسين بادامكي خواب مانده بودند و به همين خاطر حدود ۵-۶ دقيقه ديرتر، در اتوبوس به جمع بقيه ملحق شدند.
حضور در سالن
ساعت ۱۰ صبح سرخپوشان در سالن حاضر شدند تا تمريناتشان در سالن پي گيري شود. در ابتداي كار پرسپوليسي ها به فوتسال مشغول شدند. اين برنامه در سه گروه دنبال شد. فوتسال بعد از آن بسكتبالپس از فوتسال، پرسپوليسي ها در دو گروه به بسكتبال پرداختند كه اين بازي تمريني سرخپوشان با كري خواني و سر و صداي زيادي همراه بود كه در نهايت با پيروزي تيم نيكبخت به پايان رسيد.
پايان تمرين صبح
در پايان تمرين ساعت ۱۰ پس از اينكه بازيكنان ۱۰، ۱۵ دقيقه به دويدن دور زمين پرداختند آماده حركت به سوي هتل، صرف ناهار و استراحت و تجديد قوا براي تمرين عصرگاهي شدند.

ركابزنان سرخ پوش در تور كيش!
سپهر حيدري قهرمان دور كيش شدتمرين دوچرخه اي پرسپوليسي ها كه اختصاص به تور دوچرخه سواري سرخپوشان دور جزيره كيش داشت، ديروز حول و حوش ساعت ۱۸:۳۰ دقيقه استارت خورد. با توجه به فشار چند روز اخير، بنا به تشخيص كادر فني و براي اينكه تنوعي در نوع تمرينات ايجاد شود، برنامه دوچرخه سواري در دستور كار سرخپوشان قرار گرفته بود تا بدين وسيله ضمن ايجاد تنوع، برنامه تمريني استقامتي چون دوچرخه سواري برگزار شود.
همه سوار بر دوچرخه
ركابزنان سرخپوش دور تا دور جزيره كيش را با دوچرخه هايي كه برايشان در نظر گرفته بودند، طي كردند. اين در حالي بود كه به جز بازيكنان، مربيان و ديگر اعضاي كادر فني نيز در اين تمرين حضور داشتند.
پنچري كار دست پرسپوليسي ها داد!
در شرايطي كه پرسپوليسي ها انتهاي مسير در نظر گرفته شده را طي مي كردند، تعدادي از بازيكنان پرسپوليس به دليل پنچر شدن دوچرخه هايشان مجبور شدند با اتومبيل، مسير باقيمانده تا هتل را طي كنند.
ابراز احساسات كيشي ها
در طول دوچرخه سواري پرسپوليسي ها، اكثر حاضران در مسير پس از اينكه با چهره هاي آشناي سرخپوشان مواجه مي شدند، به ابراز احساسات در مقابل آنها پرداختند.
استيلي، بدون خستگي!
حميد استيلي، مربي جوان سرخپوشان ديروز تمام مسير را تا هتل با دوچرخه طي كرد. در شرايطي كه بعضي از پرسپوليسي ها اواخر راه كم آورده بودند، استيلي بدون مشكل به خط پايان رسيد!
سپهر حيدري قهرمان تور دوچرخه سواري!
در نزديكي هتل، رقابت بين پرسپوليسي ها حساس تر از قبل شد، به طوري كه دو، سه بازيكن مثل بادامكي، زارعي و سپهر حيدري براي سبقت گرفتن از هم تمام تلاش خود را به كار گرفتند كه در نهايت حيدري اول شد، زارعي دوم و بادامكي سوم.

 

بادامكي: نتيجه تمريناتمان در ليگ مشخص مي شود

 

امسال شاهد پرسپوليسي پرقدرت خواهيد بود
برنامه تمرينات واقامت پرسپوليسي ها در كيش آن قدر منظم و فشرده است كه بازيكنان تيم بلافاصله بعد از هر نوبت تمرين بلافاصله راهي اتاق هايشان مي شوند تا با استراحتي كوتاه مدت خود را براي تمرين نوبت بعد آماده سازند·
اين شرايط باعث شده پيدا كردن بازيكنان تيم به راحتي ميسر نباشد و هر بار كه با آنها تماس مي گيريم اگر مشغول تمرين ، صرف ناهار يا جلسات تيمي نباشند حتماً در حال استراحت هستند البته با توجه به تمرينات پرفشار تيم نمي توان به آنها خرده گرفت
·
-
چه خبر از اردو؟ خوش مي گذره؟
(خنده) خوش كه نه! دائم در حال تمرين هستيم· ولي خب تمرينات خيلي خوب و منظمي را پشت سر مي گذاريم· درست است كه تمريناتمان بسيار پرفشار است اما دوران بدنسازي همين است ديگر بايد از نظر بدني به فرم ايده آل و آنچه مربيان مي خواهند برسيم
·
 

- اما اين فشار زياد در طول فصل مي تواند براي تيم مفيد باشد اين طور نيست؟
دقيقاً همين طور است · درسته كه الان فشار زيادي را تحمل مي كنيم اما اين فشار لازم است وتاثير آن را حتماً به وضوح در فصل جديد و در طول بازي هاي آينده خواهيد ديد
·
-
شرايط خودت از نظر بدني چه طور است؟
الان با توجه به اينكه در دوران بدنسازي هستيم نمي توانم بگويم در چه شرايطي هستم· تمريناتم را به خوبي و با انگيزه بالا انجام مي دهم اما بايد صبر كنم تا زماني كه تمرينات دور بعد تيم شروع مي شود آن زمان به راحتي مي توانم بگويم از نظر بدني در چه شرايطي هستم
·
-
اما تمرينات منظم و پرفشاري كه برگزار مي كنيد مي تواند از نظر آمادگي بدن هايتان را به مرز بالاي آمادگي برساند
·
بله همين طوراست· تمريناتي كه انجام مي دهيم بسيار مفيد هستند و با توجه به برنامه و نظم خاصي كه دارند باعث مي شود خيلي زود به شرايط ايده آل و مطلوب برسيم
·
-
با اين شرايط وضعيت پرسپوليس را در فصل بعد چه طور ارزيابي مي كني؟
تمرينات خوبي انجام مي دهيم كه الان كمي سخت است اما نتيجه آن با شروع فصل مشخص مي شود و با توجه به همين تمرينات مفيد و نفرات خوبي كه جذب كرده ايم فصل جديد را با قدرت هر جه تمامتر آغاز خواهيم كرد· منتظر پرسپوليسي پرقدرت در فصل جاري باشيد كه حريفان از شنيدن نام آن به وحشت بيفتند·

 

خليلي : با قهرماني آمدم، براي قهرماني با پرسپوليس

 

گلزن فصل گذشته سايپا با ثبت قراردادي دو ساله رسماً به پرسپوليس پيوست. محسن خليلي مهاجم ۸ گله فصل گذشته سايپا كه هفته گذشته قراردادي داخلي و دو ساله را با پرسپوليس امضا كرده بود ظهر ديروز قرارداد خود را در هيات فوتبال به ثبت رساند. خليلي متولد ۲۵/۱۱/۵۹ است و با عقد قراردادي دو ساله - سال دوم مشروط - رسماً به پرسپوليس پيوسته است.
مهاجم تازه وارد پرسپوليس پس از ثبت قراردادش در هيات فوتبال به خبرنگار پيروزي گفت: «همانطور كه قول داده بودم امروز (ديروز) به هيات فوتبال رفتم و رسماً پرسپوليسي شدم. اميدوارم براي پرسپوليس موثر باشم و با گلزني دل هواداران را شاد كنم».
خليلي كه بخاطر پرسپوليس قيد همراهي سايپا در ليگ قهرمانان آسيا را زده در ادامه صحبت هايش مي گويد: «اميدوارم پا قدمم براي پرسپوليس خوب باشد و حالا كه با قهرماني آمده ام با پرسپوليس هم به قهرماني برسم».

مهاجم تازه وارد پرسپوليس كه ظاهراً قرار است پيراهن شماره ۹ اين تيم را بر تن كند در اين باره نيز مي گويد:«صحبت جديدي در اين خصوص نداشتم ولي خودم دلم مي خواهد شماره ۹ را بپوشم. فكر مي كنم باشگاه هم يكي از شماره هاي ۹ يا ۱۱ را برايم در نظر گرفته باشد. قرار است در همين رابطه با استيلي صحبت كنم و بعد تصميم بگيرم». 

::|+|نگاشته شده توسط محمد مهدی | موضوع: »ساعت:0:1»تاريخ ارسال :سه شنبه بیست و ششم تیر ۱۳۸۶ |

اخرين نوشته ها 

نصرتي بايد 50 درصد قراردادش را به استقلال بدهد
علیرضا محمد:از دایی ناراحتم
اولادی: باز هم می‌گویم اگر در ایران باشم، فقط برای پرسپولیس بازی می‌کنم
توافق پرسپولیس با اولادی
الونگ: تكلفيم با پرسپوليس بعداً مشخص مي‌شود
عکس روز // بازگشت نصرتی به پرسپولیس
باشگاه استقلال از نصرتي شكايت كرد
شمس: پرسپوليس را براي قهرماني مي‌بنديم
انصاري‌فرد: كدام يك ميليارد، به من وصله اشتباه نچسبانيد
حسین شمس و وحید شمسایی به پرسپولیس پیوستندCopyright © 2009-2010 - Designer: http://perspolisms.blogfa.com